Wij maken gebruik van cookies

De website van Goed Wonen Oisterwijk gebruikt cookies om er voor te zorgen dat de website naar behoren werkt en om inzicht te krijgen in de werking en effectiviteit van de website. Meer informatie en privacystatement.

Afdrukken
Namens alle bewoners en hun ouders willen we onze sponsoren heel hartelijk bedanken voor hun bijdrage waarmee wij onze droom waar kunnen maken!
 
- Anonieme sponsor voor het vieren van "De vlag in top" (18 dec 2013) Bedankt!!!
- Mevio Schoenen, Oisterwijk
- Ron Zwart Optiek, Oisterwijk (http://www.ronzwart.nl)
- van Wijk Verf, Tiel (http://www.vanwijkverf.nl/verfgroothandeltiel.html)
- Automobielbedrijf Spoormakers BV, Oisterwijk (www.spoormakersbv.nl)
- Homeij Oisterwijk BV (www.homeij.nl)
- Wolfs Aannemingsbedrijf BV, Oisterwijk (http://wolfsbv.nl)
- Pour Elle Lingerie, Oisterwijk (www.pourelle.nl)
- Bouwbedrijf De Brouwer Jonkers & Welten, Moergestel (www.bjwbouwbedrijf.nl)
- Autobedrijf Hopmans, Moergestel (www.autobedrijfhopmans.nl)
- Automobielbedrijf Moorman, Moergestel (www.ambm.nl)
- RMR Interieurbouw BV, Moergestel (www.rmrinterieurbouw.nl)
- Hendrikx Matrijzen & Prototypen, Oisterwijk (www.hendrikxmatrijzen.nl)
- Loon- en Transportbedrijf Bruurs VOF, Moergestel (www.bruursmoergestel.nl)
- Aannemingsbedrijf van der Zanden, Moergestel (www.vanderzanden.nl)
- Allround Reiniging Swinkels, Moergestel (www.allroundreiniging.nl)
- Daemen Bouwbedrijf, Moergestel (http://www.daemen-bouwbedrijf.nl/)
- John's Meubel- en Autostoffeerderij, Moergestel (www.johnsstoffering.nl)
- HLB van Daal & partners, accountants en belastingadviseurs, Oss (http://www.hlb-van-daal.nl/)
- van Zon Beheer BV, Berkel Enschot
- Pricar automobielen, Loon op Zand (http://www.pricar.nl/)
- Coppelmans Tuincentrum (http://www.coppelmans.nl/)
- Familie de Bakker
- Gift ontvangen van personeel Achmea
- Q-Care / Stichting Streekhuis Goene Woud
- Allround Reiniging Swinkels
- Keurslagerij van Hoof
- Vleesbedrijf Brabant
- Bert Bike shop
- Tennisvereniging Sla Raak
- Het Oisterwijks Orkest
- EmTé Supermarkten
- A.G.F. Horeca Groothandel
- FloriQ Accountants
- America Dental Trading
- Schalk Keuken & Bad
- Plantgoed
- Tuin Coaching- en Adviesbureau Chôwa
- West Avenue
- Virgin Balloon Flights
- Erp Events
- Ronde Tafel 195
- Rotary Kampina
- Rotary Oisterwijk
- Artel
- Bruynzeel Keukens BV
- Woonsfeer
- Piet Klerkx
- Restaurant SEC
- Nouveau Beats
- Eetcafé De Tijd
- MooR Wining & Dining
- Prins Heerlijk
- Antonis Verhuur BV
- Dorpsherberg
- Van Oort Tentenverhuur
- Hoedemakers Bouw en Ontwikkeling
- Rick Light
- van de Klundert Muziek
- Mooi Ruitje
- Madelief /Belle-Rose bloembinders
- Grand Café Lenartz
- Vel'or
- Praxis Bouwbedrijf
- Albert Heijn
- Timmerfabrief Horvers & Wolfs B.V.
- Karwei